fbpx

Dymová fólia na zlátenie 100 ml zlatá a strieborná

Vločky metalovej fólie slúžia na dosiahnutie pozláteého efektu. Nanášajú sa suchým štetcom pomocou špeciálneho lepidla na dekorovaný predmet.

Vaša cena:

3,99 

3 na sklade

Dymová fólia na zlátenie 100 ml zlatá a strieborná

Vločky veľmi jemnej metalovej fólie. Práca s touto fóliou je jednoduchá a výsledný efekt je veľmi zaujímavý. Tieto pláty a vločky dymovej fólie slúžia na vytvorenie pozláteného povrchu. Dymová fólia na zlátenie 100 ml zlatá a strieborná je v ponuke vo viacerých odtieňoch. Metalová fólia sa nanáša pomocou špeciáneho lepidla. Použiť ju môžete na akýkoľvek povrch.

Metalová fólia na zlátený efekt

Túto špeciálnu dymovú fóliu môžete používať v kombinácii s akrylovou farbou na decoupage techniku za účelom dosiahnutia vintage vzhľadu a pozláteného efektu. Ako ochranu odporúčame použiť záverečný lak na decoupage techniku, matný alebo lesklý. Dymové vločky sa používajú aj pri výrobe šperkov z kríštálovej živice.

Postup práce:
Na dekorovaný predmet je potrebné najprv neniesť špeciálne lepidlo na metálovú fóliu. Na zaschnuté lepidlo sa dymová fólia nanáša suchým štetcom. Metalové dymové vločky môžete naniesť aj vo viacerých vrstvách. Časti ktoré sa neprilepia opadajú. Na dosiahnutie dokonalého efektu uhládzajte vločky štetcom dovtedy, kým celá plocha nie je pokrytá. Na záver prelakujte lakom na dekupáž techniku.

Špecifikácie dymovej fólie
Farba: zlatá a strieborná /M6/
Objem: 100 ml
Použitie: drevo, keramiku, papier, plat, kov, kameň, sadra, polystyrén

Kreatívne techniky s využitím dymovej fólie
zlátenie, decoupage, dekupáž, decoupage vintage, transfer, výroba šperkov, maľba a iné

Dymová fólia na zlátenie 100 ml zlatá a strieborná

Hmotnosť 0.001 kg