fbpx

Transfer gel Stamperia 100 ml

Vaša cena:

6,99 

Nie je na sklade

Transfer gel Stamperia
Objem: 100 ml

Pomocou špeciálneho transfer gelu na drevo môžete preniesť vytlačený obrázok, fotku alebo text na akýkoľvek povrch okrem skla a textilu

Transfer gel Stamperia 100 ml

Pomocou špeciálneho transfer gelu na drevo môžete preniesť vytlačený obrázok, fotku alebo text na akýkoľvek povrch okrem skla a textilu. Transfer gel Stamperia 100 ml je určený na savý povrch ako drevo, kov, textil, plast, papier. Pomocou transferu môžete prenášať špeciálny transfer papier na decoupage na akýkoľvek povrch. Transfer gel na drevo odporúčame používať s transfer papierom.

Transfer gel Stamperia 100 ml

Postup práce s transfer gel na drevo

Obrázok alebo nápis vystrihnite a potrite transferom. Nechajte zaschnúť 30 minút. Na dekorovaný predmet naneste transfer gel na drevo a nenechajte ho uschnúť. Obrázok priložte potlačenou stranou na dekorovaný predmet a pritlačte. Nechajte zaschnúť 2 hodiny. Potom papier pomocou štetca rozmočte vodou a opatrene zošúchajte. Presný postu práce s transfer gelom nájdete v našom fotonávode.

Transfer gel na drevo

Pozrieť Transfer gel návod

Transfer papier na decoupage

Transfer papier je špeciálny papier určený na prenos obrázku pomocou špeciálneho média. Transfer papier Soft je ideálny na kombináciu s decoupage technikou. Môžete ním dekorovať drevo, MDF, sko, textil, polstyrén a iné. Na prenos obrázku na akýkoľvek predmet je potrebné použiť špeciálny Transfer gel Stamperia 100 ml. Decoupage transfer papier Soft má veľmi malú gramáž vďaka čomu sa s ním veľmi dobre pracuje. Transfer papier na decoupage je vytlačený zrkadlovo.

Papier na transfer techniku

Pozrieť transfer papier

Špecifikácie
Objem: 100 ml
Použitie: drevo, kov, textil, plast, papier

Kreatívne techniky s využitím transfer gelu
transfer technika, decoupage (dekupáž), decoupage vintage a iné

Transfer gel Stamperia 100 ml nájdete aj v našich predajniach Kreatívne potreby Šperkovo Bratislava.

Hmotnosť 0.001 kg