Vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky čierne ríbezle

Koncentrovaná zmes prírodných a syntetických vonných látok do mydla, kozmetiky a na výrobu sviečok. Vôňa do sviečok, mydla a kozmetiky. Plastová fľaštička s kvapkadlom, obsah 10 ml.

Vaša cena:

2,50 

Nie je na sklade

Vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky čierne ríbezle

Vôňa vhodná na výrobu mydla a kozmetiky. Vôňu zasielame v praktickej plastovej fľaštičke s uzáverom a kvapkátkom na jednoduché dávkovanie. Vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky čierne ríbezle sa nemôže používať v koncentrovaj forme.

Domáca výroba mydla a kozmetiky

Vôňa co mydla a kozmetiky čierne ríbezle je zložená a prírodných a syntetických vonných látok. Je to veľmi príjemná, ovocná vôňa. Táto vôňa je vhodná na výrobu mydla, tekutých mydiel, šumiviek, šampónov, sprchových gelov, kúpeľovej soli, krémov. Používať ju môžete aj pri výrobe voskových a gelových sviečok. Pri výrobe glycerínových mydiel odporúčame vôňu kombinovať s mydlovou hmotou. Vhodný doplnok pri výrobe domácej kozmetiky a sviečok sú aj rôzne sušené polody a sušené bylinky. Vôňu používajte vždy zriedenú. Nepoužívajte v koncentrovanej forme. Vôňa co mydla a kozmetiky čierne ríbezle sa musí skladovať mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnkom a skladujte pri teplote do 25 ° C
Označenie podľa nariadenie Európskeho parlamentu a rady (ES) č. 1272/2008

Doporučené dávkovanie:
Kozmetika 0,1- 0,2 %
Sviečky max 4 %

Špecifikácie
Vôňa: svieža ovocná
Objem: 10 ml
Použitie: výroba mydla, kozmetiky a sviečok

Kreatívne techniky s využitím vône
výroba mydla a kozmetiky, šampóny, sprchové gely, soľ do kúpela, krémy, voskované a gelové sviečky

Vôňa co mydla a kozmetiky čierne ríbezle

Hmotnosť 0.001 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky čierne ríbezle”