fbpx

Včelí vosk do kozmetiky žltý 100 g

Vosk sa používa na výrobu dekoratívnej kozmetiky alebo na sviečky. Obsahuje prospečné látky a je bohatý na vitamín ADodávame v zipp sačiku

Vaša cena:

4,59 

2 na sklade

Včelí vosk do kozmetiky žltý 100 g

Včelí vosk vhodný na výrobu kozmetiky dodávame v pastilkách. Vosk je vyrábaný z prírodného včelieho vosku, ide teda o prírodný produkt. Včelí vosk je vedľajším produktom včely medonosnej ktorý vzniká pri výrobe medu. Včelí vosk do kozmetiky žltý 100 g je zmesou rôznych mastných kyselín a je bohatý na veľké množstvo cenných látok.

Domáca výroba kozmetiky

Používa sa ako prírodné zahusťovadlo kozmetických produktov, dodáva im pevnosť, tuhosť a lesk. Veľmi obľúbený pri výrobe balzamu na pery alebo rúžu. Používa sa tiež na výrobu dekoratívnej kozmetiky – špirály, očné tiene, make up. Má antibakteriálne,konzervačné, ochranné a hydratačné účinky. Včelí vosk do kozmetiky žltý 100 g sa dá kombinovať pri výrobe mydla s glycerínovou mydlovou hmotou. Na zafarbenie sú vhodné tekuté farby do kozmetiky. Vosk je horľavý, preto ho roztápajte iba vo vodnom kúpeli nikdy nie na priamom ohni! Pri výrobe kozmetiky je potrebné pridať 100% silicu alebo vôňu do mydla aby výsledný prodkut krásne voňal. Obsahuje vitamín A, proteíny a iné vzácne látky. Včelí vosk do kozmetiky žltý 100 g má žltú farbu a typickú jemnú medovú vôňu. Je netoxický a nespôsobuje alergie. Topí sa pri teplote 65 oC. Včelí vosk je nerozpustný vo vode. Telovým krémom a maslám dodáva jemnú krémovú štruktúru. Pokožku zjemňuje, zlepšuje jej pružnosť. Je účinný v boji proti vráskam. Chráni pokožku pred stratou vlhkosti, hydratuje a regeneruje. Na koži vytvára jemný ochranný film, čím zabraňuje jej vysušeniu a popraskaniu. Má aj ochranné vlastnosti a v opaľovacích prípravkoch zvyšuje ochranu proti UV žiareniu. Tento vosk je možné používaťaj na výrobu sviečok.

Špecifikácie:
Farba: žltá
Hmotnosť balenia: 100 g
Krajna pôvodu: Taliansko

Kreatívne techniky s využitím kozmetického vosku:
výroba kozmetiky,  balzamy na pery, dekoratívna kozmetika, sviečky a iné

Včelí vosk do kozmetiky žltý 100 g

Hmotnosť 0.100 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Včelí vosk do kozmetiky žltý 100 g”