fbpx

Scrapbooking technika, pečiatky, raznice na papier a výroba pohľadníc

Scrapbooking technika a cardmaking sú veľmi obľúbené techniky. Všetci ktorý máte radi papier a radi s ním pracuejte určite viete čo to scrapbooking technika je. V našej ponuke nádete širokú ponuku pomôcok na výrobu albumov, pohľadníc a dekorácií z papiera. Na scrapbooking budete potrebovať: papier na scrapbooking, pečiatky, raznice na papier, kovové dekorácie, drevené ozdoby, textilné mašličky a papierové výseky. Toto všetko a omnoho viac nájdete v predajni Kreatívne potreby Šperkovo, Obchodná 66 Bratislava.

Pozrieť predajňu

Papier na scrapbooking:

Papier na scrapbooking môže byť obojstranný alebo je potlačený iba z jednej strany. Tento papier je možné použiť ako podklad pre výrobu albumov. Môžete z neho vyrobiť aj layout, ozdobiť si zápisníky a diáer, receptáre, menovky, visačky a samozrejme aj pohľadnice. Vďaka krásnemu dizajnu si papiere na scrapbooking oblúbi každý scrapbookingový nadčenec. Papier na scrapbooking je napríklad pri výrobe pohľadníc vhodné kombinovať s Cling pečiatkami, s gelovými alebo drevenými pečiatkami.

Ozdoby a dekorácie na scrapbooking:

Vaše scrapboonikgove projetky môžete dozdobiť aj rôznymi ozdobami ako sú gombíky, buttonky alebo drevené dekorácie. Použiť môžete aj malé textilné mašličky, dajú sa nalepiť kamkoľvek a vždy vyzerajú pekne. Pohľadnice a albumy vyniknú aj ich ozdobíte kovovým doplnom. Použiť môžete nielen kovové rohy, ale rôzne malé kovové prívesky a ozboby vhodné aj na výrobu šperkov.

Pečiatky a raznice na papier:

Pečiatky sú doplnok, bez ktorého sa scrapbooking nezaobíde. V našej ponuke nájdete rôzne pečiatky – silikónové pečiatky, gumové pečiatky, Cling pečiatky alebo pečiatky na drevenom štolčeku. Obrázky, nápisy, postavy alebo zvieratká. Určite si vyberiete. Raznica na papier je šikovná vecička, pomocou ktorej vyseknete z papiera rôzne tvary. V našej predajni ponúkame raznice na papier od malých 1 cm až po veľké raznice s priemerom 6 cm. Raznicu môžete použiť na dozdobenie pohladnice a rovnako môžete využiť aj výsek, ktorý mám vznikne na ďalšie dekorovanie.

Quilling a dekorácie z papiera:

Technika quilling je veľmi efektná a nenáročná na materiál. Spočíva v rolovaní a stláčaní farebných pásikov papiera. Papier na quilling je dostupný v rôznych hrúbkach a samozrejme rôznych farbách. Pomocou špeciálnej pomôcky pero na quilling papier stáča, koniec sa zlepí a následne sa v rukách tvaruje. Základom quilling techniky je kruh s rôznym priemerom. Ručne sa potom každý kruh tvaruje tak, aby sme z pripravených kúskov mohli vyskladať celý obrázok. Túto techniku využujete na dekorovanie phľadníc, ale aj na dozdobenie krabičiek a albumov. Ľahko si túto techniku osvojíte a kreatívne sa pri nej vybúrite.

Ponuka materiálu na scrapbooking techniku

V našej kreatívnej predajni Šperkovo Obchodná 66 Bratislava nájdete všetko potrebné na výrobupohľadníc a albumov. V našj ponuke sú dostupné gelové pečiatky, pečiatky cling s gumou, papier na scrapbooking, raznice na papier, papier na quilling, farebé podušky na pečiatky, mašličky, bavlnený špagát, kovové ozdoby. Navštívte nás určite si vyberiete.

Pozrieť predajňu

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.