Kreatívne eventy pre firmy

Kreatívne eventy a workshopy pre firmy

Pripravte pre svojich zamestnancov, kolegov a obchodných partnerov netradičný teambuilding, párty alebo vianočný večierok. Akékoľvek firemené akcie dokážeme oživiť kreatívnym zážitkovým workshopom pripraveným namieru presne podľa vašich požiadaviek. Nezáleží na tom, či máte záujem o workshop pre dospelých alebo deti, na pár minút alebo na celé popoludnie. Naše skúsené lektorky vám radi ukážu nové kreatívne techniky, zabezpečia všetko potrebné a naučia vás vlastnoručne si vyrobiť pekné a originálne darčeky.

Aké workshopy ponúkame?

V ponuke máme široký výber kreatívnych techník, ktoré vás a vašich zamestnancov radi naučíme. Záleží len na tom, čo si vyberiete. Chceli by ste vyrábať šperky? Domácu kozmetiku? Vianočné dekorácie? Alebo bytové doplnky? Zvládneme všetko – dokonca viacerými technikami, z rozličných materiálov a rôznej náročnosti.

Program workshopu dokážeme prispôsobiť vašim potrebám

Kreatívny event pre vás pripravíme namieru na akúkoľvek príležitosť – Halloween, vianočný večierok, deň detí, deň matiek, teambuilding, narodeninovú oslavu alebo napríklad výročie založenia vašej firmy. Problém nám nerobia ani tematické workshopy – zorganizujeme pre vás svadobný event, podujatie pre deti, workshop v čierno-bielej farbe alebo v populárnom retro či vintage štýle.

Naše workshopy sú určené pre dámy, pánov aj deti od 5 rokov. Program vieme prispôsobiť akýmkoľvek veľkým skupinám, minimálny počet účastníkov je 5 osôb.

Ponuku pre vás radi upravíme podľa vašich predstáv v závislosti od príležitosti, účastníkov akcie alebo zamerania vašej firmy. Ak máte záujem o konkrétnu ponuku, ozvite sa nám, program kreatívneho workshopu pre vás pripravíme namieru.

Kontakt a viac info:

Email: sperkovo(@)sperkovo.sk
Tel: 0908 590 279

alebo si dohodnite stretnutie priamo s nami.

O nás

Vedeniu kreatívnych kurzov sa venujeme už od roku 2009. Iba počas posledného roku sme realizovali už neuveriteľných 200 kreatívnych kurzov, na ktorých sa zúčastnili viac ako 1500 spokojných zákazníkov. Naše lektorky ste mohli vidieť pri predvádzaní kreatívnych techník napríklad aj v Teleráne, na Levaduľových trhoch, na Retro Burze, Trhoch vo Dvore 66 a na rôznych eventoch a firemných akciách.


Ukážky a nápady na kreatívne wokshopy:

Viac kreatívnych nápadov a informácií nájdete aj na našej facebookovskej stránke. Pozrieť prezentáciu vo formáte PDF.

Ohodnoťte článok:
[Total: 1 Average: 5]