fbpx

Kovové pečatidlá sada E

Vaša cena:

32,90 

2 na sklade

Krásna sada na výrobu pečatí v zamatovej darčekovej krabičke. Sada na pečatenie obsahuje 9 ks.

Kovové pečatidlá sada E

Krásna 9 ks sada na výrobu pečatí. Kovové mosadzné pečatidlo vhodné na pečatný vosk. Pečatidlo s odnímateľnou rukoväťou na závit a hlavou z mosadze s priemerom 25 mm. Rukoväť pečatidla je možné nasadiť na akúkoľvek pečať z našej ponuky, hlavice si preto môžete meniť. Ak potrebujete vyrobiť viac pečatí naraz, odporúčame umiestniť mosadzné pečatidlo po každom použití na kocku ľadu alebo veľmi studený povrch. Mosadzná hlavica tak rýchlejšie vychladne a sa bude jednoducho odlepovať od horúceho vosku. Na pečatenie používajte iba špeciálny pečatný vosk. V našej ponuke nájdete kvalitný pečatný vosk v krásnych pastelových a metalických farbách. Na roztápanie vosku používajte špeciálnu lyžicu na voskKovové pečatidlá sada E využijete na scrapbooking techniku alebo cardmaking. Kovové pečatidlá s odnímateľnou rukoväťou sú ideálne tiež na svadobné oznámenia, na pozvánky na krst, párty alebo na narodeniny. Pomocou pečate z vosku originálne dozdobíte zabalené darčeky a je len na vás, ako kovové pečatidlo využjete. Môžete si vyrobiť pečať, ktorú budete ďalej používať na dekoráciu, alebo môžete pečať odliať priamo na zvolený povrch. Pre inšpiráciu si môžete pozrieť aj naše kreatívne návody, kde nájdete návody a postupy nielen na výrobu pečatí z vosku.

Sada na výrobu pečatí obsahuje:

– kovové pečatidla 3 ks /motív podľa obrázku/
– rúčka na pečatidlá
– lyžica na topenie vosku
– pečatný vosk vo fľaštičke 2 rôzne farby
– špecialna fixka na vosk
– čajová sviečka

Ako používať kovové pečatidlo:

– pečatný vosk roztopíte v špeciálnej lyžičke nad sviečkou
– vosk nalejte na zvolený povrch a do jeho stredu umiestnite pečatidlo s násadou
– počkajte chvíľu až kým vosk zatuhne a pečatidlo opatrne odlepte
– pri výrobe viacerých pečatí naraz, po každom použití položte pečatidlo na veľmi studený povrch (ľad). Mosadzná hlavica pečatidla rýchlejšie vychladne a sa bude ľahšie odlepovať od horúceho vosku

Špecifikácie kovového pečatidla s odnímateľnou rukoväťou:
Farba: drevo + mosadz
Veľkosť pečatidla: 88 x 25 mm
Rozmer pečate (priemer): 25 mm

Kreatívne techniky s využitím kovového pečatidla:
scrapbooking, výroba svadobné oznámenia, svadobné tlačoviny, cardmaking, zdobenie darčekov a iné.

Nech už sa pustíte do akéhokoľvek projektu, nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne kreatívne nápady nielen na výrobu pečatí.

Hmotnosť 0.001 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Kovové pečatidlá sada E”