Fialové hrozno vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky

Koncentrovaná zmes prírodných a syntetických vonných látok do mydla, kozmetiky a na výrobu sviečok. Vôňa do sviečok, mydla a kozmetiky. Plastová fľaštička s kvapkadlom, obsah 10 ml.

Vaša cena:

2,50 

Nie je na sklade

Fialové hrozno vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky

Vôňa vhodná na výrobu mydla a kozmetiky. Vôňu zasielame v praktickej plastovej fľaštičke s uzáverom a kvapkátkom na jednoduché dávkovanie. Fialové hrozno vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky sa nemôže používať v koncentrovaj forme.

Výroba mydla a kozmetiky

Fialové hrozno vôňa na výrobu mydla a kozmetiky je zložená a prírodných a syntetických vonných látok. Je to veľmi príjemná, ovocná vôňa. Táto vôňa je vhodná na výrobu mydla, tekutých mydiel, šumiviek, šampónov, sprchových gelov, kúpeľovej soli, krémov. Používať ju môžete aj pri výrobe voskových a gelových sviečok. Pri výrobe glycerínových mydiel odporúčame vôňu kombinovať s mydlovou hmotou. Vhodný doplnok pri výrobe domácej kozmetiky a sviečok sú aj rôzne sušené polody a sušené bylinky. Vôňu používajte vždy zriedenú. Nepoužívajte v koncentrovanej forme. Fialové hrozno vôňa na výrobu mydla a kozmetiky sa musí skladovať mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnkom a skladujte pri teplote do 25 ° C
Označenie podľa nariadenie Európskeho parlamentu a rady (ES) č. 1272/2008

Doporučené dávkovanie:
Kozmetika 0,1- 0,2 %
Sviečky max 4 %

Špecifikácie
Vôňa: svieža ovocná hroznová
Objem: 10 ml
Použitie: výroba mydla, kozmetiky a sviečok

Kreatívne techniky s využitím vône
výroba mydla a kozmetiky, šampóny, sprchové gely, soľ do kúpela, krémy, voskované a gelové sviečky

Fialové hrozno vôňa na výrobu mydla a kozmetiky

Hmotnosť 0.001 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Fialové hrozno vôňa do mydla, sviečok a kozmetiky”