Bambucké maslo nerafinované 100 g

Bambucké maslo karité nerafinované sa používa na výrobu kozmetiky na krémy, balzamy na pery a telové maslá. Toto maslo má vysoký obsah vitamímu A, E a F. Dodávame v plastovom kelímku.

Vaša cena:

2,49 

2 na sklade

Bambucké maslo nerafinované 100 g

Bambucké maslo je čisto prírodný produkt a používa sa pri výrobe kozmetiky. Maslo sa používa ako hlavná zložka na výrobu – krém na ruky, telové maslo, masažna kocka, balzam na pery, mydlo, vlasová kozmetika. Bambucké maslo nerafinované 100 g môžete používať aj bez ďaľšej úpravy. Pokožku nevysušuje a keďže je mastné zabraňuje aj jej vysúšanie.

Maslá na domácu výrobu kozmetiky

Bambucké maslo je nerafinované. Vďaka vynechaniu procesu rafinácie si bambucké maslo zachovalo svoju prírodnú farbu aj vônu. Bambucké maslo sa získava z orechov stromu Vitellaria paradoxa, nazývaného tiež strom života Shea tree. Orechy ako plody stromu sú lisované a je z nich získavané maslo. Bambucké maslo je v ponuke aj rafinované čiže karité maslo. Dodávame ho v plastovom kelímku. Bambucké maslo sa dá kombinovať pri výrobe mydla s glycerínovou mydlovou hmotou. Na zafarbenie sú vhodné tekuté farby do kozmetiky. Pri výrobe kozmetiky s bambuckým maslom je potrebné pridať 100% silicu alebo vôňu do mydla aby výsledný proskut krásne voňal. Bambucké maslo obsahuje vitamíny A , E a F často používané v kozmetike ako ošetrujúce a skrášľujúce zložky. Je možné miešať ho s inými olejmi a maslami. Bambucké maslo nerafinované 100 g má výborné hydratačné vlastnosti, dodáva pokožke mäkkosť a pružnosť. Redukuje tmavé škvrny na pokožke a strie a pôsobí aj proti akné. Toto maslo nie je rozpustné vo vode. Pri výrobe kozmetiky ho stačí roztopiť vo vodnom kúpeli. 

Špecifikácie:
Farba: svetlá béžová
Hmotnosť balenia: 100 g
Krajna pôvodu: Ghana

Kreatívne techniky s využitím kozmetického masla:
výroba kozmetiky, krém na ruky, maslo na telo, masážne kocky, balzamy na per a iné

Bambucké maslo nerafinované 100 g

Hmotnosť 0.001 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Bambucké maslo nerafinované 100 g”