fbpx

Mydlová hmota s čiernym africkým mydlom 1 kg

Mydlová hmota s čiernym africkým mydlom na výrobu domácich mydiel a kozmetiky. Glycerínová mydlová hmota má rastlinný základ. Glycerín zabezpečuje hydratáciu pokožky. Dodávame nakrájané na kocky. Hmotnosť: 1 kg

Vaša cena:

5,39 

9 na sklade

Na výrobu mydla budete tiež potrebovať:

Mydlová hmota s čiernym africkým mydlom 1 kg

Táto mydlová hmota je vhodná na výrobu mydla a kozmetiky. Mydlová hmota s čiernym africkým mydlom nemá žiadnu vôňu, vďaka čomu vynikne vôňa do mydla ktorá sa pridáva pri výrobe mydiel a kozmetiky.

Hmota na výrobu mydla

Mydlová hmota s čiernym africkým mydlom je rastlinného pôvodu. Táto hmota obsahuje Africké čierne mydlo z Ghany. Čierne mydlo je ručne vyrábané zo surového bambuckého masla a kokosového oleja, ktoré sú plné prirodzene sa vyskytujúcich minerálov a antioxidantov. Mydlo má výraznú tmavohnedú farbu a je známe svojimi prírodnými čistiacimi vlastnosťami. Mydlová hmota má rastlinný základ, neobsahuje surfaktanty ani parabény. Glycerínová mydlová hmota sa využíva pri výrobe mydla ale aj peelingu na telo a tvár. Pri výrobe glycerínových mydiel odporúčame mydlovú hmotu kombinovať s vôňou do mydla a so 100 % silicami.  Vhodný doplnok do mydla a telovej kozmetiky sú aj sušené bylinky. Do roztopenej mydlovej hmoty pridávame aj farby do mydla. Farbu pridávajte iba po kvapkách, čím viac farby pridáte tým bude odtieň tmavší. Mydlová hmota s čiernym africkým mydlom 1 kg je kvalitná certifikovaná surovina na výrobu kozmetiky. Krajina pôvodu: Veľká Británia.

Charakteristika mydlovej hmoty:
– rastlinný základ
– bez obsahu surfaktantov a parabénov
– priaznivé účinky na všetky typy pokožky
– dobre pení
– vysoký obsah glycerínu zaisťuje  hydratáciu a zachováva na pokožke príjemný pocit
– neutrálna vôňa nechá vyniknúť pridanej silici
– pH 7,5 až 8,5

Špecifikácie
Farba: tmavohnedá
Hmotnosť: 1 kg
Použitie: výroba mydla a kozmetiky
Šarža: 164892
Spotrebujte do: 17/02/2024

Kreatívne techniky s využitím tejto mydlovej hmoty
glycerínové mydlo, telová a pleťová kozmetika a iné

Zloženie INCI mydlovej hmoty:
Aqua, Glycerin, Arganový olej, Sodium Stereate, Sodium Laurate, African Black Soap

  Mydlová hmota s čiernym africkým mydlom
Hmotnosť 1 kg