fbpx

Mydlová hmota s aloe vera 1 kg

Mydlová hmota s aloe vera na výrobu mydiel a kozmetiky. Glycerínová mydlová hmota má rastlinný základ. Glycerín zabezpečuje hydratáciu pokožky. Dodávame nakrájané na kocky. Hmotnosť: 1 kg

Vaša cena:

6,49  5,29 

Nie je na sklade

Na výrobu mydla budete tiež potrebovať:

Mydlová hmota s aloe vera 1 kg

Mydlová hmota je vhodná na výrobu mydla a kozmetiky. Glycerínová mydlová hmota obsahuje prírodnú zložku aloe vera. Táto hmota nemá žiadnu vôňu, vďaka čomu vynikne vôňa do mydla ktorá sa pridáva pri výrobe mydiel a kozmetiky.

Hmota na výrobu mydla a kozmetiky

Mydlová hmota s aloe vera je rastlinného pôvodu. Táto mydlová hmota vyrobená s použitím prírodného výťažku z listu aloe vera, neobsahuje parabény. Glycerínová hmota s aloe je jemná mydlová hmota ktorá šetrne čistí a upokojuje pokožku. Mydlová hmota s aloe vera neobsahuje sulfáty. Má vysoký zložky SLS a preto táto mydlová hmota výrobne pení. Pokožku zanecháva hydratovanú a vláčnu, nevysušuje ju. Glycerínová mydlová hmota sa využíva pri výrobe mydla ale aj peelingu na telo a tvár. Pri výrobe glycerínových mydiel odporúčame mydlovú hmotu kombinovať s vôňou do mydla a so 100 % silicami.  Vhodný doplnok do mydla a telovej kozmetiky sú aj sušené bylinky. Do roztopenej mydlovej hmoty pridávame aj farby do mydla. Farbu pridávajte iba po kvapkách, čím viac farby pridáte tým bude odtieň tmavší. Mydlová hmota s aloe vera je kvalitná certifikovaná surovina na výrobu kozmetiky. Krajina pôvodu: Veľká Británia.

Charakteristika mydlovej hmoty:
– má rastlinný základ
– je vyrobená bez použitia chemicky spracovaných látok a parabénov
– obohatená o prírodný výťažok s listu aloe vera
– vysoko penivá
– vysoký obsah glycerínu zanecháva príjemný pocit na pokožke

Špecifikácie
Farba: biela, jemný žltý odtieň
Hmotnosť: 1 kg
Použitie: výroba mydla a kozmetiky
Šarža: 164740
Spotrebujte do: 19/02/2024

Kreatívne techniky s využitím tejto mydlovej hmoty
glycerínové mydlo, telová a pleťová kozmetika a iné

Zloženie INCI mydlovej hmoty:
Glycerin, Aqua, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Stereate, Aloe Barbadensis Leaf juice

mydlová hmota s aloe vera
Hmotnosť 1 kg