Mydlová hmota nerosiaca priehľadná NS 1 kg

Kvalitná vysokopriehľadná nerosiaca glycerínová mydlová hmota NS má rastlinný základ a používa sa najmä pri výrobe mydlových kytíc. Dodávame nakrájané na kocky. Hmotnosť balenia: 1 kg.
Vyrobené v EÚ.

Vaša cena:

6,90  5,29 

50 na sklade

Na výrobu mydla budete tiež potrebovať:

Mydlová hmota nerosiaca priehľadná NS 1 kg

Mydlová hmota nerosiaca je vhodná na výrobu mydiel. Používa sa predovšetkým do mydlových kytíc. Nerosiaca mydlová hmota priehľadná NS 1 kg má rastlinný základ. Táto mydlová hmota nemá žiadnu vôňu, vďaka čomu vynikne vôňa alebo silica do mydla, ktorá sa pridáva pri výrobe mydiel a kozmetiky. Táto mydlová hmota nerosiaca priehľadná NS je vysoko priehľadná a preto umožňuje výrobu mydiel v jasných a žiarivých farbách.

Hmota na výrobu na výrobu mydla a na mydlové kytice

Táto glycerínová mydlová hmota sa využíva pri výrobe mydiel do mydlovej kytice. Mydlové kytice sú veľmi obľúbené a pri ich výrobe je potrebné použiť túto špeciálnu mydlovú hmotu. Mydlová hmota nerosiaca priehľadná NS je tiež vhodná na výrobu malých mydielok vhodných ako darček. Nerosiaca mydlová hmota odoláva vlhkému prostrediu a preto sa nemusíte báť mydlovú kyticu zabaliť do celofánu alebo iného obalu. Pri výrobe glycerínových mydiel a kozmetiky odporúčame mydlovú hmotu kombinovať s vôňou do mydla a so 100 % silicami. Nerosiaca mydlová hmota priehľadná NS je kvalitná certifikovaná surovina na výrobu kozmetiky. Vďaka vysokému obsahu glycerínu mydlová hmota nevysušuje pokožku ale zabezpečuje jej hydratáciu. Mydlová hmota nerosiaca priehľadná NS má krajinu pôvodu: Veľká Británia.

Mydlová hmota nerosiaca, charakteristika:

– má rastlinný základ
– má polopriehľadnú alebo jemne krémovú farbu
– po roztopení zostane úplne priehľadná
– neutrálna vôňa umožňuje vyniknúť pridanému parfému alebo silici
– výborná farebná stabilita
– vysoký obsah glycerínu
– vhodná na krájanie alebo po rozpustení na nalievanie do foriem

Nerosiaca mydlová hmota, špecifikácia: 
Farba: priehľadná alebo jemne krémová, matná biela
Hmotnosť: 1 kg
Použitie: výroba mydla a kozmetiky
Upozorňujeme, že farba hmoty sa mení v závislosti na konkrétnej šarže
Šarža: 164883
Spotrebujte do: 10/02/2024

Kreatívne techniky s využitím tejto mydlovej hmoty:
výroba mydlových kytíc, na domácu výrobu glycerínového mydla, mydlová hmota nerosiaca je vhodná aj na telovú a pleťovú kozmetiku a iné

Výroba mydla

Mydlová hmota nerosiaca

Mydlová hmota nerosiaca priehľadná NS

Mydlová hmota nerosiaca priehľadná NS:

Návod ako vyrobiť vlastné mydlo s bylinkami

Výroba mydla

Mydlová hmota priehľadná

Viac inšpirácií nájdete aj na facebooku, youtube, alebo na našom blogu, kde nájdete množstvo kreatívnych návodov na výrobu mydla a kozmetiky. Ak hľadáte tipy a triky na výrobu mydla a kozmetiky, určite si prečítajte aj tento náš článok.

Hmotnosť 0.001 kg