fbpx

Mydlová hmota CCA s výťažkom z mrkvy, uhorky a aloe vera 1 kg

Mydlová hmota CCA s výťažkom z mrkvy, uhorky a aloe vera na výrobu mydiel a kozmetiky. Glycerínová mydlová hmota má rastlinný základ. Glycerín zabezpečuje hydratáciu pokožky. Dodávame nakrájané na kocky. Hmotnosť: 1 kg

Vaša cena:

4,99 

Nie je na sklade

Na výrobu mydla budete tiež potrebovať:

Mydlová hmota CCA s výťažkom z mrkvy, uhorky a aloe vera 1 kg

Mydlová hmota je vhodná na výrobu mydla a kozmetiky. Glycerínová mydlová hmota CCA obsahuje prírodnú zložku z oleja mrkvy, ukorky a aloe vera /carrot, cucumber, aloe vera/  Táto hmota nemá žiadnu vôňu, vďaka čomu vynikne vôňa do mydla ktorá sa pridáva pri výrobe mydiel a kozmetiky.

Hmota na výrobu mydla a kozmetiky

Mydlová hmota CCA s výťažkom z mrkvy, uhorky a aloe vera je rastlinného pôvodu. Táto mydlová hmota je vyrobená s použitím prírodného výťažku z mrkvového oleja, z oleja z uhorkových semien a z aleo vera. Mydlová hmota neobsahuje parabény. Glycerínová hmota CCA je jemná mydlová hmota ktorá šetrne čistí a upokojuje pokožku. Mydlová hmota s aloe vera neobsahuje sulfáty. Má vysoký zložky SLS a preto táto mydlová hmota výrobne pení. Pokožku zanecháva hydratovanú a vláčnu, nevysušuje ju. Obsahuje vitamín E, B1 a C. Glycerínová mydlová hmota sa využíva pri výrobe mydla ale aj peelingu na telo a tvár. Pri výrobe glycerínových mydiel odporúčame mydlovú hmotu kombinovať s vôňou do mydla a so 100 % silicami.  Vhodný doplnok do mydla a telovej kozmetiky sú aj sušené bylinky. Do roztopenej mydlovej hmoty pridávame aj farby do mydla. Farbu pridávajte iba po kvapkách, čím viac farby pridáte tým bude odtieň tmavší. Mydlová hmota CCA s výťažkom z mrkvy, uhorky a aloe vera 1 kg je kvalitná certifikovaná surovina na výrobu kozmetiky. Krajina pôvodu: Veľká Británia.

Charakteristika mydlovej hmoty CCA:

– rastlinný základ – vyrobená s použitím prírodného mrkvového oleja, oleja z uhorkových semienok a aloe vera
– neobsahuje surfaktanty Sodium Laureth Sulfate a Sodium Lauryl Sulfate
– bez PEG a parabénov
– bohatá na beta-karoten a provitamin A (Natural Color z beta-karotenu)
– obsahuje vitamín E, B1 a C
– má protizápaľové účinky
– obsahuje omega-6 mastné kyseliny, účinné pre regeneráciu suchej pokožky
– pomáha pri problémoch s  akné, ekzémom a vyrážkami
– dobrá penivosť
– vysoký obsah glycerínu zanecháva príjemný pocit na pokožke

Špecifikácie mydloveh hmoty CCA:
Farba: jemný priehladny žltý odtieň
Hmotnosť: 1 kg
Použitie: výroba mydla a kozmetiky
Šarža: 164832
Spotrebujte do: 18/02/2024

Kreatívne techniky s využitím tejto mydlovej hmoty CCA:
glycerínové mydlo, telová a pleťová kozmetika a iné

Zloženie INCI mydlovej hmoty:
Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Glyceryl Mono Laurate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Thiosulphate, Sodium Citrate, Citric Acid, Trisodium Sulfosuccinate, Pentasodium Pentatate, Tetrasodium Etidronate, Aloe Barbadenis (Aloe), Helinathus Annuus Seed Oil (Sunflower), Daucus carota (Carrot), Cucumis Sativus (Cucumber) Oil

Mydlová hmota CCA s výťažkom z mrkvy, uhorky a aloe vera
Mydlová hmota CCA
 

Ak sa vám náš produkt Mydlová hmota CCA s výťažkom z mrkvy, uhorky a aloe vera 1 kg páči, nezabudnite si nás pridať aj na Facebooku a Instagrame. Sledujte aj našu kategóriu kreatívnych návodov a postupov, kde budú neustále pribúdať nové a originálne návody.

Hmotnosť 1 kg