fbpx

Prírodný kozmetický íl žltý

Kozmetický íl. Dodávame zabalený v sáčiku. Hmotnosť balenie 50 g.

Vaša cena:

1,99 

2 na sklade

Prírodný kozmetický íl žltý

Tento 100 % prírodný minerálny produkt pochádza z Francúzska. Prírodný kozmetický íl žltý je prirodzene sušený a následne mechanicky drvený. Môžete ho použiť pri výrobe masiek na tvár a využiť tak jeho antibakteriálne účinky. Tento kozmetický íl je bez vône a nie je rozpustný vo vode. Žltý íl je bohatý na zinok a draslík. Kozmetický íl je vhodný na každý typ pleti. Predovšetkým na mastnú pleť, pretože absorbuje prebytočný maz a sťahuje póry. Stimuluje, osviežuje, regeneruje a revitalizuje pokožku. Pri výrobe glycerínových mydiel odporúčame práškovú farbu kombinovať s mydlovou hmotou. Vhodný doplnok pri výrobe domácej kozmetiky sú aj rôzne sušené plody a sušené bylinky. Pri výrobe kozmetiky využijete aj kombináciu s vôňou do kozmetiky a s farbou na výroby mydla a kozmetiky.

Spôsob výroby pleťovej masky:
– 2 lyžice kozmetického ílu
– 100 % silica alebo voňa do mydla
– voda alebo bylinkový odvar
Kozmetický íl zmiešajte s vodou alebo s bylinkovým odvarom. Pridajte pár kvapiek silice do mydla alebo použite voňu do kozmetiky. Pridajte vodu alebo odvar a dôkladne zamiešajte. Hustotu masky regulujte pridaním tekutiny. Pleťovú ílovú masku naneste v hrubšej vrestve na tvár alebo telo a nechajte pôsobiť 20 min. Masku opláchnite vlažnou vodou a na záver pleť ošetrite krémom.

Špecifikácie:
Farba: béžová alebo jemne žltá
Balenie: 50 g

Kreatívne techniky s využitím ílu
výroba kozmetiky, výroba mydla, pleťové masky, telové masky, bahenné kúpele, obklady, peelingy, šampóny na vlasy, dekoratívna kozmetika

Prírodný kozmetický íl žltý

Hmotnosť 0.001 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Prírodný kozmetický íl žltý”