fbpx

Nemigrujúca farba do mydla Zenicolor Chocolate

Vaša cena:

4,79 

Nie je na sklade

Farba Zenicolor Solo je vhodná na domácu výrobu mydla. Farba nemigruje a jednotlivé odtiene môžete medzi sebou miešať a vytvárať si vlastné farebné kombinácie. Táto farba má krémovú konzistenciu a preto sa s ňou veľmi dobre pracuje. Balenie obsahuje 60 g farby s veľkou výdatnosťou až na 30 kg mydlovej hmoty.

Nemigrujúca farba do mydla Zenicolor Chocolate

Novinka na trhu ktorú si veľmi rýchlo obľúbite. Farba Zenicolor Solo má krémovú konzistenciu a je určená na výrobu mydla. Farbu do mydla a kozmetiky zasielame v praktickej plastovej dózičke. Nemigrujúca farba do mydla Zenicolor Chocolate je vhodná na výrobu mydla z bielej aj priehľadnej glycerínovej mydlovej hmoty. Farby Zenicolor Solo ponúkajú paletu 20 pastelových farieb.

Krémová nemigrujúca farba na výrobu mydla

Farba do mydla a kozmetiky Zenicolor Solo je rozpustná vo vode, neobsahuje konzervanty a geneticky modifikované suroviny. Táto farba je vhodná na výrobu tuhých a tekutých mydiel, šumiviek a soli do kúpeľa. Glycerínové farby sú vhodné aj na studený proces výroby mydiel. Farbu odporúčame kombinovať s glycerínovou mydlovou hmotou. Pri výrobe glycerínových mydiel odporúčame mydlovú hmotu kombinovať s vôňou do mydla alebo so 100 % silicami.  Farby do mydla a kozmetiky nepoužívajte pri výrobe balzamu na pery. Vhodný doplnok do mydla, soli do kúpeľa alebo do šumiviek sú aj sušené bylinky. Farbu pridávajte v malých dávkach, čím viac farby pridáte tým bude odtieň tmavší. Farba je nemigrujúca, jednotlivé odtiene sa do seba nezlievajú. Pomocou farby do mydla môžete vyrábať dúhové, viacfarebné mydlá bez hoto aby sa jednotlivé farby do seba zamiešali. Pridanie tejto farby neovplyvňuje HP vo vyrobenom mydle. Obsah balenia je 60 g.

Výdatnosť farby:
15 – 30 kg mydlovej hmoty

Špecifikácie
Farba: Chocolate
Objem: 60 g
Farba nemigruje a jednotlivé odtiene môžete medzi sebou miešať
Zložebie: voda, laurethsulfát sodný, chlorid sodný, propylénglykol, glycerín, stearát sodný, sorbitol, pigmenty, laurát sodný, tetrasodná soľ, EDTA
Použitie: výroba mydla a kozmetiky

Kreatívne techniky s využitím farby do mydla Zenicolor solo
glycerínové mydlo, výroba mydla, soľ do kúpeľa, výroba kozmetika a iné

 

Hmotnosť 0.067 kg
Farby

Červená, Ružová