fbpx

Sušený slez kvet do mydla a kozmetiky

Vaša cena:

0,50 

Nie je na sklade

Bylinky do mydla a kozmetiky

Sušené bylinky a sušené plody sa používajú ako doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Sušené bylinky do mydla sa používajú na výrobu mydla, na soľ do kúpeľa alebo šumivé bomby do kúpeľa. Balenie: 5 g

SSušený slez kvet do mydla a kozmetikyky

Sušené bylinky sú vhodný doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Ak používate na výrobu mydla glycerínovú mydlovú hmotu, Sušený slez kvet do mydla a kozmetiky sa môžete zamiešať priamo do roztopenej hmoty. Taktiež ich môžete použiť ako posyp na mydlá.

Bylinky na výrobu mydla a kozmetiky

Má aromatické vlastnosti, pôsobí uvoľňujúco a upokojujúco na organizmus. Má antibakteriálne a antioxidačné účinky. Redukuje tvorbu mazu, vyhladzuje a osviežuje pokožku. Sušený slez kvet do mydla a kozmetiky sa dá použiť aj na výrobu kozmetiky. Odvar z nej sa používa na výrobu: krémy na pleť a telo, šampńy na vlasy, masky na tvár, mydlo, zubná pasa, ústna voda, balzam na vlasy. Veľmi vhodné je aj na šumivé bomby do kúpeľa alebo soľ do kúpeľa. Zo sušených byliniek môžete uvariť silný odvar, ktorý využijete pri výrobe balzamu na pery a krému. Sušená pomarančová kôra do kozmetiky je veľmi vhodné kombinovať s vôňou do kozmetiky a s farbou na výroby mydla a kozmetiky. Veľmi vhodné sú aj 100% prírodné silice.
Sušené bylinky na výrobu mydla a kozmetiky skladujte v suchu a dobre uzatvorené. Na skladovanie používajte uzatvárateľné vrecúška. Chráňte pred priamym slnkom a vlhkom. Pri nesprávnom skladovaní podliehajú sušené bylinky skaze.

Špecifikácie
Balenie: 5 g
Použitie: mydlová hmota, balzam na pery, bomby do kúpeľa

Kreatívne techniky s využitím sušených byliniek
výroba mydla a kozmetiky, balzamy na pery, šumivé bomby do kúpeľa a iné

Sušený slez kvet do mydla a kozmetiky

Hmotnosť 0.005 kg