fbpx

Sušený badyán plody na výrobu mydla

Vaša cena:

0,50 

12 na sklade

Bylinky do mydla a kozmetiky

Sušené bylinky a sušené plody sa používajú ako doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Sušené bylinky do mydla sa používajú na výrobu mydla, na soľ do kúpeľa alebo šumivé bomby do kúpeľa. Balenie: 5 g

Sušený badyán plody na výrobu mydla

Sušené bylinky sú vhodný doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Ak používate na výrobu mydla glycerínovú mydlovú hmotu, sušený badyán plody na výrobu mydla môžete zamiešať priamo do roztopenej mydlovrj hmoty. Taktiež ho môžete použiť ako posyp na mydlá. Badián je plod anízu pravého.

Sušený plody a bylinky do kozmetiky

Tieto sušené plody anízu majú tvar hviezdy. Badián má príjemnú sladkú korenistú vôňu. Sušené plody badiánu sa dajú použiť aj na výrobu kozmetiky: krémy na pleť a telo, šampńy na vlasy, masky na tvár, mydlo, ústna voda, parfém.  Sušené plody badyánu sa dajú použiť aj na šumivé bomby do kúpeľa alebo soľ do kúpeľa. Zo sušených byliniek môžete uvariť silný odvar, ktorý využijete pri výrobe balzamu na pery, krému alebo šampónu. Sušený badyán plody na výrobu mydla je veľmi vhodné kombinovať s vôňou do kozmetiky a s farbou na výroby mydla a kozmetiky. Veľmi vhodné sú aj 100% prírodné silice. Badián blahodarne vplýva na nervovú sústavu, pôsobí upokojujúco, odbúrava stres, má priaznivé účinky pri reumatizme a eliminuje zápach z úst.
Sušené bylinky na výrobu mydla a kozmetiky skladujte v suchu a dobre uzatvorené. Na skladovanie používajte uzatvárateľné vrecúška. Chráňte pred priamym slnkom a vlhkom. Pri nesprávnom skladovaní podliehajú sušené bylinky skaze.

Špecifikácie
Balenie: 5 g
Použitie: mydlová hmota, balzam na pery, bomby do kúpeľa

Kreatívne techniky s využitím sušených byliniek
výroba mydla a kozmetiky, balzamy na pery, šumivé bomby do kúpeľa a iné

Sušený badyán plody na výrobu mydla

Hmotnosť 0.005 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sušený badyán plody na výrobu mydla”