Sušená medovka na výrobu mydla

Bylinky do mydla a kozmetiky

Sušené bylinky a sušené plody sa používajú ako doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Sušené bylinky do mydla sa používajú na výrobu mydla, na soľ do kúpeľa alebo šumivé bomby do kúpeľa. Balenie: 5 g

Vaša cena:

0,50 

Nie je na sklade

Sušená medovka na výrobu mydla 

Sušené bylinky sú vhodný doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Ak používate na výrobu mydla glycerínovú mydlovú hmotu, sušená medovka na výrobu mydla a kozmetiky sa môžete zamiešať priamo do roztopenej hmoty. Taktiež ich môžete použiť ako posyp na mydlá.

Výroba mydla a kozmetiky

Medovka obsahujú éterickú silicu. Pôsobí upokojujúco, má výrazné relaxačné a antibakteriálne účinky. Sušená vňať medovky sa dá použiť aj na výrobu kozmetiky. Odvar z nej sa používa na výrobu: krémy na pleť a telo, šampńy na vlasy, masky na tvár, mydlo, zubná pasa, ústna voda, balzam na vlasy. Veľmi vhodné je aj na šumivé bomby do kúpeľa alebo soľ do kúpeľa. Zo sušených byliniek môžete uvariť silný odvar, ktorý využijete pri výrobe balzamu na pery a krému. Sušená medovka na výrobu mydla je veľmi vhodné kombinovať s vôňou do kozmetiky a s farbou na výroby mydla a kozmetiky. Veľmi vhodné sú aj 100% prírodné silice. Jemne čistí a hydratuje všetky typy pleti a regeneruje unavenú pleť. Upokojuce podráždenú pokožku a regeneruje vlasovú pokožku.
Sušené bylinky na výrobu mydla a kozmetiky skladujte v suchu a dobre uzatvorené. Na skladovanie používajte uzatvárateľné vrecúška. Chráňte pred priamym slnkom a vlhkom. Pri nesprávnom skladovaní podliehajú sušené bylinky skaze.

Špecifikácie
Balenie: 5 g
Použitie: mydlová hmota, balzam na pery, bomby do kúpeľa

Kreatívne techniky s využitím sušených byliniek
výroba mydla a kozmetiky, balzamy na pery, šumivé bomby do kúpeľa a iné

Sušená medovka na výrobu mydla

Hmotnosť 0.001 kg