Sušená mäta bylinka do mydla

Bylinky do mydla a kozmetiky

Sušené bylinky a sušené plody sa používajú ako doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Sušené bylinky do mydla sa používajú na výrobu mydla, na soľ do kúpeľa alebo šumivé bomby do kúpeľa. Balenie: 5 g

Vaša cena:

0,50 

Nie je na sklade

Sušená mäta bylinka do mydla

Sušené bylinky sú vhodný doplnok pri výrobe mydla a kozmetiky. Ak používate na výrobu mydla glycerínovú mydlovú hmotu, sušená mäta bylinka do mydla a kozmetiky sa dá zamiešať priamo do mydla. Taktiež ju môžete použiť ako posyp na mydlá. Mäta prieporná je obľúbená pre vysoký obsah mentolu.

Sušené bylinky do kozmetiky

Tieto sušené listy mäty obahujú mentol.  Mentol je silne antiseptický, vyvoláva pocit chladu a znecitlivuje, preto je mäta vhodná na svrbiacu a na podráždenú pokožku. Sušená mäta prieporná sa dá použiť aj na výrobu kozmetiky. Odvar z nej sa používa na výrobu: krémy na pleť a telo, šampńy na vlasy, masky na tvár, zubná pasta, ústna voda, pleťová voda, mydlo.  Sušená mäta bylinka do mydla sa dá použiť aj na šumivé bomby do kúpeľa alebo soľ do kúpeľa. Zo sušených byliniek môžete uvariť silný odvar, ktorý využijete pri výrobe balzamu na pery, krému alebo šampónu. Sušená mäta bylinka do mydla a kozmetiky je veľmi vhodné kombinovať s vôňou do kozmetiky a s farbou na výroby mydla a kozmetiky. Veľmi vhodné sú aj 100% prírodné silice. Mäta osviežje a čistí dych. A jej účinky rozjasňujú pleť.
Sušené bylinky na výrobu mydla a kozmetiky skladujte v suchu a dobre uzatvorené. Na skladovanie používajte uzatvárateľné vrecúška. Chráňte pred priamym slnkom a vlhkom. Pri nesprávnom skladovaní podliehajú sušené bylinky skaze.

Špecifikácie
Balenie: 5 g
Použitie: mydlová hmota, balzam na pery, bomby do kúpeľa

Kreatívne techniky s využitím sušených byliniek
výroba mydla a kozmetiky, balzamy na pery, šumivé bomby do kúpeľa a iné

Hmotnosť 0.001 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Sušená mäta bylinka do mydla”