Plagát v štýle obľúbená skladba na Spotify

Nudným neosobným darčekom odzvonilo! Obdarujte svojho blízkeho originálnym plagátom v štýle obľúbená skladba na Spotify. Posielame ako PDF formát na stiahnutie alebo vytlačené na kvalitnom fotopapieri profesionálnou tlačiarňou.

19,90 39,90 

Nahrajte vlastný obal albumu

(max file size 256 MB)

Plagát v štýle obľúbená skladba na Spotify

Nudným neosobným darčekom odzvonilo! Obdarujte svojho blízkeho originálnym plagátom v štýle obľúbenej skladby na Spotify.

Posielame ako PDF formát na stiahnutie alebo vytlačené na kvalitnom fotopapieri profesionálnou tlačiarňou.

Originálny plagát

Plagát v štýle obľúbená skladba na Spotify je štýlový doplnok do každej domácnosti a zároveň poteší pôžitkárov originálnych darov.

Darček od srdca

Poster vyzerá skvelo na každej stene a umožní vám a vašim blízkym spomenúť si na váš jedinečný okamih. Personalizovaný plagát v štýle obľúbená skladba na Spotify obdržíte vo formáte, ktorý vyhovuje Vám. Môžeme vám ho poslať emailom, kde si ho jednoducho stiahnete, alebo Vám ho doručíme v kvalitnej tlačenej verzii vo formáte  A3 alebo A2. Plagát je vhodný ako originálny darček, ktorým môžete svojim blízkym pripomenúť spoločné zážitky.

Ako to celé funguje?

plagat spotify

Doručenie

Na email Vám pristane do 24 hodín PDF súbor s Vašou objednávkou, alebo Vám ju vytlačíme a doručíme na Vami zvolené miesto.

plagat v style spotify album

Personalizácia postera

Zvolením interpreta, názvu skladby a obalu albumu Vám vytvoríme plagát na mieru.

*Rám nie je súčasťou balenia.

Formát

PDF online, tlač A3, tlač A2

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Plagát v štýle obľúbená skladba na Spotify”