fbpx

Forma na korálky a živicové šperky diamant 6 ks

Vaša cena:

6,99 

1 na sklade

Pomocou tejto formy a krištálovej živice si vyrobíte originálne korálky. Forma na korálky a živicové šperky diamant 6 ks má tvar kocky. Na jedno odliatie vyrobíte 6 ks korálok.

Forma na korálky a živicové šperky diamant 6 ks

Silikónová forma na výrobu šperkov a korálok z kryštálovej živice. Pomocou tejto formy si veľmi jednoducho vyrobíte originálne korálky, prívesky, náhrdelníky alebo náušnice. Forma je vyrobená tak, aby ste do odliateho prívesku už nemuseli vŕtať otvor na šnúrku alebo spojovací krúžok kedže má každá korálka v strede dierku. Forma na korálky a živicové šperky diamant 6 ks je priehľadná a je vyrobená z ľahko umývateľného materiálu. Môžete do nej pridať aj sušené bylinky a kvietky, korálky alebo trblietavé glitre alebo metalovú fóliu.

Krištálová živica je ideálna na domácu výrobu šperkov. Silikónové formy na zalievané šperky na živicu odporúčame kombinovať  s priehľadnou krištálovou živicouKrištálová živica Gedeo je hmota z dvoch zložiek, ktorá je po vytvrdnutí veľmi pevná a priehľadná. Krištálová živica na odlievanie je po zaschnutí celistvá a imituje sklenenú pastu.

Špecifikácie:
Farba: priehľadná
Rozmer korálky: 9 mm

Kreatívne techniky s využitím  silikónovej formy:
výroba šperkov, zalievanie živicou, výroba korálok a iné

 

 

Hmotnosť 0.01 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Forma na korálky a živicové šperky diamant 6 ks”