fbpx

Krištálová živica 150 ml

Vaša cena:

14,90 

4 na sklade

Kvalitná a originálna Krištálová živica Gédeo 150 ml. Balenie obsahuje dvojzložkovú epoxidovú sadu na odlievanie – živicu s tvrdidlom, 1 pár ochranných rukavíc, 2 odmerky a 2 drevené špachtličky.

Krištálová živica 150 ml

Využíva sa na zalievanie rozličných predmetov, formovanie ozdobných predmetov, šperkov, bižutérie, dekoračných liniek rámov, riadu, tvarované objekty, mramorovanie a iné. Krištálová živica 150 ml je vhodná na sklo, keramiku, kov, silikón, maľované drevo, plast a ďalšie. Krištálová živica Gedeo je hmota z dvoch zložiek, ktorá je po vytvrdnutí veľmi pevná a priehľadná. Krištálová živica na odlievanie je po zaschnutí celistvá a imituje sklenenú pastu.

Na zalievanie šperkov sa používajú kovové lôžka a grafické motívy alebo silikónové formy na živicu.

Krištálová živica na odlievanie

Krištálovú živicu možno pred odliatím tónovať farbami na sklo. Súčasťou balenia je tvrdidlo, dve odmerky a jeden pár rukavíc. Po úplnom zatuhnutí zostane krištálová živica vysokolesklá a hladká ako sklo. Schne 24 hodín.

Objem: krištálová živica 150 ml. V ponuke aj Gédeo Krištálová živica v objeme 300 ml.
Balenie obsahuje: dvojzložkovú epoxidovú sadu na odlievanie – živicu s tvrdidlom, 1 pár ochranných rukavíc, 2 odmerky a 2 drevené špachtličky.

Návod na výrobu šperkov z krištálovej živice
Najčastejšie otázky a odpovede

Návod na použitie

Pre viac inšpirácií nás sledujte na Facebooku.

Krištálová živica na zalievanie a výrobu šperkov

Krištálová živica 150 ml

Hmotnosť 0.120 kg