fbpx

Grafické motívy na živicové šperky Mandala kvet

Grafické motívy sú určené na tvorbu šperkov z krištáľovej živice, zalievajú sa do kovových lôžok ale dajú sa použiť aj na magnetky alebo na scrapbooking.

Rozmer: 10×15 cm

Vaša cena:

0,90 

2 na sklade

Grafické motívy na živicové šperky Mandala kvet

Tento grafický motív na šperky je určený na výrobu šperkov a dekorácií. Grafický motív na šperky je vytlačený na kvalitnom vysokolesklom fotopapieri. Grafické motívy na živicové šperky Mandala kvet a obrázky na zalievanie sú určené na tvorbu šperkov. Krištáľová živica je dvojzložková hmota.

Zalievané šperky krištálovou živicou

Výroba šperkov krištálová živica je vďaka týmto grafickým obrázkom veľmi jednoduchá. Šperky zo živice sa zalievajú do špeciálnych príveskov ako sú kovové lôžka na živicu. Grafické motívy sa dajú využiť aj pri iných kreatívnych technikách. Sú vhodné na výrobu magnetiek, pri technike scrapbooking alebo decoupage. Grafický motív vystrihnite a použijeme lepidlo na decoupage techniku pomocou ktorého Grafický motív krištálová živica Nočná obloha nalepíte do lôžka. Počkaj pár minút pokým lepidlo zaschne a zalejte krištálovou živicou. Podrobný návod ako sa vyrábajú šperky z krištálovej živice nájdete tu.

Veľkosť motívu na jednej kartičke:
2 x 30 mm
4 x 26 mm
4 x 21 mm
4 x 16 mm
4 x 13 mm
4 x 11 mm

Rozmer kartičky: 10×15 cm

Vyhotovenie: kvalitný, vysokolesklý fotopapier

Licencia: Vodoznaky budú pred tlačou odstránené a nebudú tak súčasťou grafiky. Vezmite prosím na vedomie, že farby na obrazovke a na vytlačenom produkte sa môžu mierne líšiť kvôli rozdielom v počítačových monitoroch a výstupom v tlačiarni. Farebnosť môže závisieť aj od správnej kalibrácie vášho monitora.

Tento produkt “Grafické motívy na živicové šperky Mandala kvet” zakúpite aj v našej predajni v kreatívnych potrebách Šperkovo Obchodná Bratislava.

Grafické motívy na živicové šperky Mandala kvet

Pozrieť grafické motívy

Hmotnosť 0.001 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Grafické motívy na živicové šperky Mandala kvet”