fbpx

Pštrosie pierka zelená svetlá

Vaša cena:

1,29 

18 na sklade

Pštrosie pierka 20 ks

Pštrosie pierka zelená svetlá

Nádherné perie tej najlepšej kvality s najvyšším možným podielom jemného páperia. Pštrosie pierka zelená svetlá sú vhodné na kvetinové väzby, svadobné kytice, ikebany na stôl alebo ako módny doplnok. Pierka vám poslúžia pri výrobe fascinátorov, klobúkov, karnevalových alebo divadeľných kostýmov. Keď ich upevníte do koncovky a zavesíte na náušnicový afroháčik vytvoríte si luxusnú ozdobu svojho outfitu a nepotrebujete už žiadny ďalší šperk. Ďalšou možnosťou je využiť pštrosie pierka ako zápich do kvetináča alebo na oživenie dekorácie na stole. Pierka sa používajú aj na dozdobenie drevených krabičiek alebo polystyrénových polotovarov.

Tieto pierka sú farbené kvalitnou syntetickou farbou. Pštrosie pierka sú farebnostále a farba sa z nich nezmýva ani neopadáva. Nakoľko sa u bielej farby jedná o prírodné nefarbené perie, niektoré kusy nemusia byť čisto biele.

Na výber sú rôzne farebné prevedenia pštrosích pierokInšpirácie a návody na veľkonočné tvorenie nájdete v našom kreatívnom blogu.

V 1 balení je 20 ks peria rôznej veľkosti od 12 do 17 cm

Špecifikácie
Farba: zelená svetlá
Veľkosť: 120 – 170 mm
Balenie: 20 ks

Kreatívne techniky s využitím pštrosích pierok
výroba bižutérie a doplnkov, aranžovanie

Tento produkt “Pštrosie pierka zelená svetlá” zakúpite aj v našich kreatívnych potrebách Šperkovo Obchodná a OC Retro Bratislava.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hmotnosť 0.002 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Pštrosie pierka zelená svetlá”