Farba na textil neónová žltá 50 ml

Farba na textil Pentart
Farba: neónová žltá 50 ml
Balenie: 50 ml

Vaša cena:

2,99 

1 na sklade

Farba na textil neónová žltá 50 ml

Farba na textil neónová žltá 50 ml je vodou riediteľná farba značky Pentart s vysokou krycou schopnosťou. Farby možno vzájomne miešať a vytvoríte tak ďalšie zaujímavé odtiene. Svetlejší tón docielite primiešaním bielej farby. Farby na textil veľmi dobre držia na prírodných textíliách ako je bavlna, ľan a pod. Po fixácii zažehlením sú farby odolné bežnému užívaniu a praniu v práčke (odporúčame výrobok obrátiť na rubovú stranu). Pomocou farieb na textil si môžete originálne ozdobiť tričko, nohavice, tašku, dáždnik či pomaľovať obrus.

Farby na textil sú vhodné pre maľovanie štetcom, tlač a pečiatkovanie. Pri tmavom podklade odporúčame motív podmaľovat bielou alebo inou svetlou farbou. Farby na textil Pentart sú riediteľné vodou. Tieto farby sa vpíjajú do textilného vlákna a po vyschnutí nepraskajú a neolupujú sa. Tieto farby po zaschnutí fixujeme žehličkou minimálne 5 min. Teplotu nastavte podľa typu textilu. Zažehlujte z rubovej strany alebo cez papier na pečenie. Po fixácii zažehlením je farba odolná voči praniu z rubu na 60 ° C (metalické odtiene do 40 ° C)

Špecifikácie
Farba: neónová žltá
Objem: 50 ml
Použitie: textil, bavlna, ľan, bavlna s prímesami max. 20 %

Kreatívne techniky s využitím farby na textil
maľba, decoupage na textil, pečiatkovanie

Tento produkt “Farba na textil neónová žltá 50 ml” zakúpite aj v našich kreatívnych potrebách Šperkovo Obchodná a OC Retro Bratislava.

Farba na textil neónová žltá 50 ml

Hmotnosť 0.001 kg