fbpx

Transferový papier T60-025

Vaša cena:

1,69 

Nie je na sklade

Papier na transfer techniku je určený na prenášanie obrázkov pomocou špeciálneho média. Transfer papier je vytlačený zrkadlovo. Rozmer hárku 210 x 297 mm.

Transferový papier T60-025

Transfer papier T60-025 je špeciálny papier určený na prenos obrázku pomocou špeciálneho média. Transferový papier Soft je ideálny na kombináciu s decoupage technikou. Môžete ním dekorovať drevo, MDF, sko, textil, polstyrén a iné. Na prenos obrázku na akýkoľvek predmet je potrebné použiť špeciálny transfer gel. Transferový papier T60-025 má veľmi malú gramáž vďaka čomu sa s ním pracuje veľmi dobre. Prenesený obrázok má vysokú kvalitu. Transfer papier je vytlačený zrkadlovo.

Decoupage transfer papier – návod

Vystrihnutý obrázok potrieme vrstvou špeciálneho transfer gelu. Gel nanášajte priamo na tlač. Nechajte zaschnúť cca 30 min. Na krabičke si poznačte miesta, kam budete obrázok prenášať a natrite vrstvu gélu aj na drevo. Tento gel ale nesmie uschnúť. Na mokrý transfer papier položte obrázok potlačou smerom dolu a celý obrázok pretrite vrstvou gelu. Nechajte schnúť na cca 2 hodiny. Potom mokrým štetcom prechádzajte po obrázku, aby ste ho rozmočili. Prstom opatrne začnite zošúchavať mokrý papier z krabičky. Celý návod na decoupage transfer papier nájdete tu.

Špecifikácie
Rozmer: A4 /210 x 297 mm/
Balenie: 1 ks
Použitie: drevo, papier, keramiku, koža, kov, polystyrén, kameň, sadra

Kreatívne techniky s využitím transfer papiera
transfer, decoupage, krakelovanie

Transferový papier T60-025

Hmotnosť 0.001 kg