fbpx

Papier na transfer techniku

Vaša cena:

1,69 

Nie je na sklade

Papier na transfer techniku je určený na prenášanie obrázkov pomocou špeciálneho média. Transfer papier je vytlačený zrkadlovo.

Papier na transfer techniku

Papier na transfer techniku je špeciálny papier určený na prenos obrázku pomocou špeciálneho média. Transferový papier je ideálny na kombináciu s decoupage technikou. Môžete ním dekorovať drevo, MDF, sko, textil, polstyrén a iné. Na prenos obrázku na akýkoľvek predmet je potrebné použiť špeciálny transfer gel. Decoupage transfer papier má veľmi malú gramáž vďaka čomu sa s ním pracuje veľmi dobre. Prenesený obrázok má vysokú kvalitu. Transfer papier je vytlačený zrkadlovo.

Decoupage transfer papier – návod

Vystrihnutý obrázok potrieme vrstvou špeciálneho transfer gelu. Gel nanášajte priamo na tlač. Nechajte zaschnúť cca 30 min. Na krabičke si poznačte miesta, kam budete obrázok prenášať a natrite vrstvu gélu aj na drevo. Tento gel ale nesmie uschnúť. Na mokrý transfer papier položte obrázok potlačou smerom dolu a celý obrázok pretrite vrstvou gelu. Nechajte schnúť na cca 2 hodiny. Potom mokrým štetcom prechádzajte po obrázku, aby ste ho rozmočili. Prstom opatrne začnite zošúchavať mokrý papier z krabičky. Celý návod na decoupage transfer papier nájdete tu.

Špecifikácie:
Veľkosť papiera: A4
Balenie: 1 ks
Použitie: drevo, papier, keramiku, koža, kov, polystyrén, kameň, sadra

Kreatívne techniky s využitím transfer papiera
transfer, decoupage, krakelovanie

Papier na transfer techniku

Hmotnosť 0.001 kg